Chrisman napisał(a):

|
Po co gra Genkov, to zawodnik na poziom spadkowicza z ekstraklasy a nie LE. Nunez i Kirm to samo. Trzech kopaczy do głębokich rezerw.
|
Dokładnie, ściągnijmy z powrotem Beto, Edno i Ouadję, o ile ich w ogóle pamiętasz
Mam nadzieję, że to tania prowokacja
