Sialalalala napisał(a):

|
Moskala szanuję ale po porażce z koroną juz go nie będzie ...
|
Przewidujesz, że drużynę przejmie Krzoska

?
La Furia Dell' Est napisał(a):

W dwumeczu bylismy lepsi. Dalej gra Standard.
Standard
|
No nie taki Standard. W grupie mieliśmy niekorzystny bilans ze WSZYSTKIMI drużynami a z niej jakimś cudem wyszliśmy. Szkoda, że play-offach takie rzeczy nie przechodzą.
-----
Bez MVP - G. Nuneza Standard by Wisły nie przeszedł. Pomógł Belgom bardziej niż Fall z Odense pomógł Wiśle.