Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10916
Stary 24.02.2012, 00:21
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
Moskala szanuję ale po porażce z koroną juz go nie będzie ...
Przewidujesz, że drużynę przejmie Krzoska ?


La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
W dwumeczu bylismy lepsi. Dalej gra Standard.
Standard
No nie taki Standard. W grupie mieliśmy niekorzystny bilans ze WSZYSTKIMI drużynami a z niej jakimś cudem wyszliśmy. Szkoda, że play-offach takie rzeczy nie przechodzą.

-----

Bez MVP - G. Nuneza Standard by Wisły nie przeszedł. Pomógł Belgom bardziej niż Fall z Odense pomógł Wiśle.
Odpowiedz cytując