Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10909
Stary 24.02.2012, 00:10
Jezus, co za paranoja w temacie zapanowała. Dajcie se ludzie na wstrzymanie. ....ujcie, rzucacie epitetami na lewo i prawo, jakby stało się coś strasznego. Przed dwumeczem każdy brał ten bój jako "nagrodę", "dodatek" i "sukces" a dzisiaj płaczecie jakbyśmy spadli z ligi po porażce z Żydami.

Nie da się wygrać w pucharowym dwumeczu grając przez ponad 90 minut w osłabieniu. Nie da się. Nie ma co się ciskać, żal przede wszystkim spotkania u siebie, bo to ono mogło ustawić nam wynik i awans, trudno, stało się, odpadamy po ciężkim, pełnym nerwów meczu. Brawo dla Pareiki za zachowanie, za ambicję, w ogóle brawo że walczyli z bądź co bądź wyżej notowanym rywalem ( i ...., że bez formy byli Belgowie) jak równy z równym. Oby więcej takich sezonów w pucharach.
Odpowiedz cytując