|
Bardzo dobry mecz boli ,że z wysoce przeciętnym rywalem odpadliśmy. Przez większość rywalizacji graliśmy w 10 a wyglądało jakby nie mieli przewagi jednego zawodnika. Bylebyśmy w lidze tak teraz grali.
Okrutnie brakowało jednego, .......nięcia z dystansu. Tak jak z Zagłębiem czy Biton z Holendrami.
Kartka dla Nuneza z powietrza. Nie dosuzkujcie się czegoś czego nie było.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|