TommyTSW napisał(a):

|
Biton odchodzi lada moment to stawiają na gościa który ma kontrakt jeszcze chyba przez 3 lata, czego tu nie rozumieć?
|
Legia sprzedała swoich 2 podstawowych zawodników, ale pod warunkiem iż zagrają w pucharach, nie wierzę, że Wisła wolała by spaprać mecz niż wystawić Bitona tylko z powodu, że odchodzi w lecie. Choć po ludziach w klubie wszystkiego można się spodziewać.