Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10903
Stary 24.02.2012, 00:03
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Biton odchodzi lada moment to stawiają na gościa który ma kontrakt jeszcze chyba przez 3 lata, czego tu nie rozumieć?
Legia sprzedała swoich 2 podstawowych zawodników, ale pod warunkiem iż zagrają w pucharach, nie wierzę, że Wisła wolała by spaprać mecz niż wystawić Bitona tylko z powodu, że odchodzi w lecie. Choć po ludziach w klubie wszystkiego można się spodziewać.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując