|
Biton odchodzi lada moment to stawiają na gościa który ma kontrakt jeszcze chyba przez 3 lata, czego tu nie rozumieć?Zresztą najpierw trzeba robić akcje pod bramką, bo w meczu to chyba mieliśmy 1 groźną akcję gdzie się kirm w głowę kopnął i kolanem sprzątnął piłkę która leciała do bitona.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 24.02.2012 o godz. 00:02.
|