Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10899
Stary 23.02.2012, 23:48
Trochę emocję opadły...

Po pierwsze IMHO zagraliśmy dobry mecz grając do przodu.
Brak strzałów na bramkę to jakieś horrendum.

Zabrakło nam ogrania i spokoju. Moskal miał gotową zmianę dla Nuneza niestety nie dojechał.

Szkoda szkoda szkoda ale pamiętajcie że spadliśmy z wysoka. Mistrz Polski 3 minuty do LM, cud w LE wiosna w pucharach po 9 latach. Jak narazie emocji co nie miara było.
Odpowiedz cytując