|
Trochę emocję opadły...
Po pierwsze IMHO zagraliśmy dobry mecz grając do przodu.
Brak strzałów na bramkę to jakieś horrendum.
Zabrakło nam ogrania i spokoju. Moskal miał gotową zmianę dla Nuneza niestety nie dojechał.
Szkoda szkoda szkoda ale pamiętajcie że spadliśmy z wysoka. Mistrz Polski 3 minuty do LM, cud w LE wiosna w pucharach po 9 latach. Jak narazie emocji co nie miara było.
|