|
Nie rozumiem jednego.... gole Dudu Bitona w duzej mierze przedłużyły nam egzystencje w europejskich puchach. Dlczego wpuszcza się gościa jedynie na ostatnie 15 minut...
Dlaczego dwóch defensywnych pomocników biegało z żółtymi kartkami. Już pomijam fakt że Nunez pierwszą kartę dostał za frajerstwo drugą za głupotę.
Mówiło się o tym że obrona może nie wytrzymać... tymczasem to była nasza najlepsza formacja w tym meczu. Strasznie słaby mecz jeśli chodzi o ofensywę, nawet jesli Genkov pomogą w ataku pozycjnym, walczy to szczerze wolałbym mieć Bitona który stoii w miejscu cały mecz i w jeden sytuacji się odnajduje i strzela gola niż to co prezentuje Genkov.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.02.2012 o godz. 23:44.
|