Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10895
Stary 23.02.2012, 23:35
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Nie chce go widzieć w Wiśle. Nie dość, że nas osłabia przez swoje głupie zachowanie to co mecz wzorem Cristiano Ronaldo aktorzy!!!

Po prostu nienawidze takich udająych płaczków! Jeśli ktoś taki gra w przeciwnej drużynie to mnie po prostu roznosi, przykład - Luis Henriquez z Lecha, w przypadku Nuneza jakoś to znosiłem bo to swój ale miarka się przebrała!!
No a co z Genkovem? Też odsyłamy do domu? To przecież nasz największy płaczek i nurek w obu meczach.
Odpowiedz cytując