cinekw napisał(a):

Nie chce go widzieć w Wiśle. Nie dość, że nas osłabia przez swoje głupie zachowanie to co mecz wzorem Cristiano Ronaldo aktorzy!!!
Po prostu nienawidze takich udająych płaczków! Jeśli ktoś taki gra w przeciwnej drużynie to mnie po prostu roznosi, przykład - Luis Henriquez z Lecha, w przypadku Nuneza jakoś to znosiłem bo to swój ale miarka się przebrała!!
|
No a co z Genkovem? Też odsyłamy do domu? To przecież nasz największy płaczek i nurek w obu meczach.