Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10893
Stary 23.02.2012, 23:30
Pierwsze co dzis mi sie rzucilo w oczy, Chavez oraz Diaz bardzo dobre zawody, Melikson staral sie ale dzis go dobrze rywale czytali. Zawiodlem sie na Gargule... statyczny a to ze jest Polakiem nie daje mu zadnej taryfy ulgowej. Wilk bardzo duzo serca na boisku. Jirsak niestety adios po sezonie, to samo juz mozna zaczac myslec o Kirmie ktory wyglada jak Lobodzinski, gdyby Nunez u nas dluzej pogral to napewno nabralby oglady... pilkarsko ma wszelkie umiejetnosci by byc podstawowym zawodnikiem... nie wiem skad u niego az takie aktorskie podrygi. Moskal za dlugo czekal ze zmianami... za bardzo defensywnie nastawil team. Pareiko szacunek za ambicje ! Pomimo odpadniecia Wisla czy Legia nabily wiecej pktow do rankingow niz ktokolwiek sobie wyobrażał.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując