Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10889
Stary 23.02.2012, 23:27
wwf napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie NUNEZ

Koleś niech już nie wraca do Krakowa, tylko bezpośrednio z Belgi niech jedzie do Argentyny
Absolutnie się nie zgodzę. Jechaliśmy tam po to aby strzelić co najmniej jedna bramkę. Nie udało się to przez 60 minut, co więcej nie udało się przez ten czas oddać celnego strzału na rzeczoną bramkę. I jest to główny i wystarczający powód naszej przegranej.

Zauważ ze strata w poprzednim meczu jednego zawodnika (jak i w tym) niewiele zmieniła wizualnie w przebiegu meczu - nadal atakowaliśmy i nadal z tym samym skutkiem. Liege broniło wyniku w obu meczach i skupiło się na obronie. Śmiem twierdzić iż gdybyśmy mieli na boisku jednego zawodnika więcej to obraz gry również nie uległby zmianie. Nasza niemoc w ataku jest duża,i nic do tego ma czy miał Nuenez.

A co do Gerwazego to uważam ze należy go za wszelka cenę zatrzymać w drużynie.
Odpowiedz cytując