Wyświetl pojedynczy post
avanti0
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4165
Stary 23.02.2012, 23:24
avanti0 napisał(a):Wyświetl post
Sprzedam bluzę i polówkę Nike z kolekcji AD.
Rozmiar L,nówki bez papierowych metek bo był to prezent.
Możliwośc wymiany na coś,ofety na PW.
Polo: http://www.dwsports.com/media/catalo...rey-pink_2.jpg
Bluza: http://p.alejka.pl/i2/p_new/61/51/bl...k-su11_0_b.jpg
Polo sprzedane.
Odpowiedz cytując