Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
avanti0
Member
Od: 01.2010
Offline
#
4165
23.02.2012, 23:24
avanti0
napisał(a):
Sprzedam bluzę i polówkę Nike z kolekcji AD.
Rozmiar L,nówki bez papierowych metek bo był to prezent.
Możliwośc wymiany na coś,ofety na PW.
Polo:
http://www.dwsports.com/media/catalo...rey-pink_2.jpg
Bluza:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/61/51/bl...k-su11_0_b.jpg
Polo sprzedane.
avanti0
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avanti0
Znajdź inne posty napisane przez avanti0