|
wolfy jak nie masz siły to się ....a połóż. tobie chyba trzeba w ten pusty czerep wtłuc to wszystko łopatą. Ten twój zryty sagan to beznadziejna sprawa. Nunez dużo ryzykuje i za to mu chwała, nie chowa się wychodzi na pozycje a Kaziu znacząco poprawił grę drużyny.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|