Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10884
Stary 23.02.2012, 23:24
Wydaje mi się, że nie zagraliśmy aż tak słabo. Ująłbym raczej: poprawnie ale nadto pasywnie. Próbujemy grać piłką, ale z wyjściem do gry nie jest jeszcze za dobrze.

Kolejna sprawa to kartki, które niestety w dwumeczu zrobiły swoje.

Genkov jakiś totalnie zagubiony, pasywny, mało ruchu z przodu.

Generalnie Standrad żenująco słaby i szansa na przejście była na prawdę spora, no ale cóż...
Odpowiedz cytując