|
najgorsze ze te pastuchy pierwsze 30 minut grał tragicznie strasznie nie dokładnie wystarczylo na nich usiaśc...oj zal
mam nadzieje ze Moskal siadzie w domu przy browarze i powie ale zemnie pipka...za duzo taktyki za mało odwagi...i zaprocentuje to kiedys...widac ze Skorza nic sie nie nauczył bo Legia zagrała podobnie do nas aktóre to sa jego puchary.... meliksonowi nie powino sie narzucac schematow jak ma grac... to go zbiło z rytmu i poprostu zagrał piach...
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!!
|