Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3321
Stary 23.02.2012, 23:11
Żeby w tych pucharach coś ugrac więcej to trzeba miec znacznie skuteczniejszych napastników niż tych co ma obecnie Legia i Wisła , takich snajperów co w dwumeczu mają 1-2 sytuacje które zamienią z zimną krwią na bramki .
Żuraw ,Kuźba,Franek z najlepszych lat, czy obecnie Rudnev z Lecha co strzelają po 20 bramek w sezonie w naszej ekstraklasie- z takimi napastnikami można walczyc we wiosenno-zimowych meczach
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.02.2012 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując