Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10878
Stary 23.02.2012, 23:06
willow napisał(a):Wyświetl post
Nie no, zagrała zajebiście!
Ani jednego celnego strzału na bramkę.
Debilna, totalnie nie zrozumiała zachowawcza taktyka w I połowie.
Nie przgraliśmy przez Nuneza, przegraliśmy (awans) w I połowie.
dokładnie, zagraliśmy gorzej niż w Krakowie niż z Litexem czy Twente2
Odpowiedz cytując