willow napisał(a):

Nie no, zagrała zajebiście!
Ani jednego celnego strzału na bramkę.
Debilna, totalnie nie zrozumiała zachowawcza taktyka w I połowie.
Nie przgraliśmy przez Nuneza, przegraliśmy (awans) w I połowie.
|
dokładnie, zagraliśmy gorzej niż w Krakowie niż z Litexem czy Twente2