Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3320
Stary 23.02.2012, 23:05
Dziwne te dwumecze. Trzeba wykorzystywać swoje szanse, trzeba bylo wygrywać u siebie.
Myślę, ze oba dwumecze przegrane w gabinetach prezesów obu klubów.
Z tego powodu naszła mnie refleksja, że chyba najlepiej jakby to Polonia miała bić się o LM - Wojciechowski to ciągle jeszcze traktuje jako hobby.

Tak czy siak fajna przygoda pucharowa:
- my: 14 meczy
- Legia: 12 meczy
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując