|
Na pewno plusem Kazia Moskala jest to, że zna bardzo dobrze naszych piłkarzy tak dobrze, jak żaden inny szkoleniowiec ekstraklasy. Widzi jak trenują, jakie mają charaktery, jacy są co na boisku jest naprawdę istotne. Ja przykładowo mam pewne subiektywne zastrzeżenia do składów wyjściowych Wisły, do ustawienia i do poszczególnych zmian w meczu i nie raz myślę sobie No to akurat nie wiem czy dobry wybór ale to decyzja trenera i tyle. Dopingowałem, żeby Maaskant został jeszcze w Wiśle, tak samo gdy zaraz po nim awansował Moskal kibicuję jemu i mam nadzieję, że wyjdzie to nam kibicom na dobrze w ogólnym rozrachunku.
|