Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10874
Stary 23.02.2012, 22:57
Mieliśmy zagrać ostrożnie w I połowie i zaatakować w II, tyle że wówczas objawił sie nam Nunez. Moim zdaniem potrzeba nam tak LO , jaki def. pom. Diaz (Paljić) i Nunez to nie ta jakość.
Odpowiedz cytując