Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10868
Stary 23.02.2012, 22:38
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
No nie przesadzaj już z tą ich słaboscią. W meczu z nami zagrali to co sobie załozyli i cel osiągnęli. Od Odense czy Litexu są zdecydowanie lepsi.
Zagrali slabiej niz gralo Odense czy Litex z nami.
Czy Standard mial takie zalozenia? Watpie, zwlaszcza w Krakowie kiedy prowadzil i gral w przewadze a gral tak jakby gral w oslabieniu. Dzis po czerwonej kartce bylo podobnie.
Standard wydaje sie byc lepszym zespolem od Dunczykow i Bulgarow ale w dwumeczu z nami zagrali gorzej niz Litex czy Odense.
Odpowiedz cytując