River napisał(a):

|
slabi ci Belgowie w dwumeczu z nami. Slabsi od Odense, APOELu czy nawet Litexu. O Fulham czy Twente nie wspominajac.
|
No nie przesadzaj już z tą ich słaboscią. W meczu z nami zagrali to co sobie załozyli i cel osiągnęli. Od Odense czy Litexu są zdecydowanie lepsi.