Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10861
Stary 23.02.2012, 22:24
River napisał(a):Wyświetl post
slabi ci Belgowie w dwumeczu z nami. Slabsi od Odense, APOELu czy nawet Litexu. O Fulham czy Twente nie wspominajac.
No nie przesadzaj już z tą ich słaboscią. W meczu z nami zagrali to co sobie załozyli i cel osiągnęli. Od Odense czy Litexu są zdecydowanie lepsi.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując