Buehheee...Jak tak sobie cyztam do snu to sie pośmiac nieźle można...
1. Graliśmy na wiosnę. I nie przegraliśmy.Ale wg co niektórych winniśmy dostać final( tak wiem..było blisko ale ćwierćfinału!!)
2. Nie straciliśmy gola- obrona podobno cieniuuutka.
3. Nie mieliśmy ani jednego wzmocnienia-za to małe osłabienia owszem( Czekaj i Małecki)
4. Po raz kolejny BC udowodnił jak robić biznes- BC w górę o 400 mln PeeLeNów w ciągu 2011 (PODAJE ZA FORBESEM), a Wisła męczy się żeby dopiąc budżet bo brakuje jej z 0.5 mln euro...
5.Kibice się podzieli. Na tych co widzą Wisłe wielką, na tych co widzą Wisłę jaką jest i na tych co widza tylko Pana Małeckiego..

Dobranoccc!