La Furia Dell' Est napisał(a):

W dwumeczu bylismy lepsi. Dalej gra Standard.
Standard
|
W grupie, we wszystkich dwumeczach bylismy słabsi i też zagralismy dalej.
Boli tylko sabotaż Nuneza. Małeckiego gdyby tak zrobił w dwumeczu, jebalibysmy do trzeciego pokolenia wstecz.
Jak mnie Mały zdrażnił, tak własnie dzisiaj brakowało jego wejśc na pełnej ku.rwie w pole karne. Melikson jako boczny pomocnik niestety się marnuje.