Wyświetl pojedynczy post
Daro&Mysłowice
Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Mysłowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10850
Stary 23.02.2012, 22:00
ryba wiesz kiedy oni grali te mecze w LE na jesien...wiesz jak grali w ostatnich meczach w ostatnie kolejce....obecnie ta druzyna była tragicznie słaba broniła jka Górnik i Podbeskidzie w Krakowie tylko ze te dwie druzyny kontrował 10 razy lepiej odnich nastawienia i ustwaienia ktore sie szykuje caly tydzien i wbija do głowy nie da sie zmienic od tak...jkabysmy sie na nich rzucili tylko nie do pierwszej bramki tylko dokad byla by siła to jest 0-3
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!!
Odpowiedz cytując