ryba wiesz kiedy oni grali te mecze w LE na jesien...wiesz jak grali w ostatnich meczach w ostatnie kolejce....



obecnie ta druzyna była tragicznie słaba broniła jka Górnik i Podbeskidzie w Krakowie tylko ze te dwie druzyny kontrował 10 razy lepiej odnich nastawienia i ustwaienia ktore sie szykuje caly tydzien i wbija do głowy nie da sie zmienic od tak...jkabysmy sie na nich rzucili tylko nie do pierwszej bramki tylko dokad byla by siła to jest 0-3