Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10849
Stary 23.02.2012, 22:00
Podsumujmy występ Wisły w pucharach sezon 11/12
Wisła zagrała 14 meczów, (8 zwycięstw, 4 porażki i 2 remisy)
Bardzo dobrze Wisła zagrała: vs Litex 3-1, vs Odense 2-1, vs Twente 2 -1
Dobrze ale bez rewelacji: vs Skonto 2-0, vs Fulham 1-0, vs Standard 1-1
Słabo: vs Standard 0-0
Bardzo żle: vs Apoel 1-3, Odense 1-3, Fulham 1-4, Twente 1-4
Szczęśliwe zwycięstwa: vs Skonto 1-0, vs Litex 2-1, vs Apoel 1-0

W porównaniu do popisów z Levadią i Karabachem, jest to znaczny postęp. Jednak celem był awans do LM, nie wyszło, a wyjście z grupy zawdzięczamy Odense.
Oczywiście, że pozostał niedosyt, bo Standard był do przejścia, a następny Hannover również był w naszym zasięgu. O odpadnięciu zadecydowały indywidualne błędy w obronie, oraz fakt, iż nie wygraliśmy meczu na R22.

Pytanie: czy Wisła zajmie miejsce premiowane grą w pucharach ? Jeśli tak to jakie będą nasze cele ? Czy budżet pozwoli na zakupienie nowych zawodników ? Kto będzie prowadził tą drużynę w następnym sezonie ?
Stabilizacja i konsekwencja - tego brakuje najbardziej.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując