Bronex napisał(a):

Otwórzcie temat "Nasi piłkarze....." bo chcemy dalej n a p i e r d a l a ć na Patryka ;-)
Swoją drogą ciekawe dlaczego Wisła dzisiaj grała momentami ,tak jakby chciała już odpaść z tego pucharu. Nawet w tym pierwszym meczu grali z większą werwą. Dzisiaj coś nie tak było. A za te remisy są jakieś punkty do rankingu?
|
Mieliśmy w tej rundzie zdobyć 1 punkt aby mieć ewentualne rozstawienie w 3 rundzie LM. za remis jest chyba pół więc wydaje mi się że punkt zdobyliśmy
