Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10838
Stary 23.02.2012, 21:52
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Otwórzcie temat "Nasi piłkarze....." bo chcemy dalej n a p i e r d a l a ć na Patryka ;-)

Swoją drogą ciekawe dlaczego Wisła dzisiaj grała momentami ,tak jakby chciała już odpaść z tego pucharu. Nawet w tym pierwszym meczu grali z większą werwą. Dzisiaj coś nie tak było. A za te remisy są jakieś punkty do rankingu?
Mieliśmy w tej rundzie zdobyć 1 punkt aby mieć ewentualne rozstawienie w 3 rundzie LM. za remis jest chyba pół więc wydaje mi się że punkt zdobyliśmy
Odpowiedz cytując