Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10833
Stary 23.02.2012, 21:43
thechris napisał(a):Wyświetl post
A co my takiego w tych pucharach wielkiego ugraliśmy? Bilans w grupie ze wszystkimi na niekorzyść. Blamaże w Enschede i Londynie. Blamaż w Nikozji... Mega fart z remisem Fulham i jedyny dobry dwumecz to z przeciętnym Litexem Łowecz, który był lepszy od Standardu...
Tia, sezon z Levadią to było coś.

Ale niedługo i takich frustracji możesz nie przezywać.
Odpowiedz cytując