Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10826
Stary 23.02.2012, 21:39
Nie jest niczym podparty? Bramka z Twente? Bramka z Fulham? Bramka z Odense? Nie możemy sobie pozwolić na trzymanie takiego zawodnika tak długo na ławce przy niekorzystnym wyniku.
Odpowiedz cytując