Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10825
Stary 23.02.2012, 21:39
Było blisko. Wiele czasu minęło nim gdy Wisła żegnała się z pucharami mogłem z czystym sumieniem stwierdzić, że grała naprawdę fajnie i na to nie zasłużyła. Zabrakło nam chyba tylko doświadczenia. Czekaj zagrał dopiero kilka meczów w dorosłej piłce, a Nunez mimo swojego wieku grał całe życie w Argentynie. Ta drużyna ma potencjał. Kaziu też warto, aby został. Warto, aby teraz spojrzał właściciel na ten sezon i wyciągnął wnioski. Wystarczy jeden podobny sezon w ciągu najbliższych 4 lat i będziemy rozstawieni w ostatniej rundzie eliminacyjnej LM! W ostatniej rundzie el. LE już raczej będziemy przez najbliższe lata. Jednak obojętnie na kogo byśmy trafili to przestałem się bać tych europejskich średniaków. Grając z takim zębem i charakterem jak dwumecz ze Standardem możemy pokonać każdego poza ścisłym topem europejskim.
Odpowiedz cytując