Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10821
Stary 23.02.2012, 21:37
W meczu w którym MUSIELIŚMY strzelić gola (ja przed spotkaniem zakładałem minimum 2 do awansu bo przy naszej obronie nie ma szans na zero z tyłu) oddajemy 4 strzały i żadnego celnego? Ale Borek twierdzi, że niezłe spotkanie w naszym wykonaniu Standard zagrał kichę na remis ale taktyka okazała się skuteczna więc nikt ich sądzić nie będzie. Bohaterem wieczoru - Pareiko, ten gośc ma swoje demony ]:->
Ostatnio edytowane przez kane : 23.02.2012 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując