Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
10814
23.02.2012, 21:32
No tak może piszę na gorąco bo jestem wkur.... , jeszcze SP ... kiedy wogóle będziemy go grać ? , a co do ligi to ciężko 10 pkt patrząc na grę Śląska naprawdę dobrze grają.
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu