Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10814
Stary 23.02.2012, 21:32
No tak może piszę na gorąco bo jestem wkur.... , jeszcze SP ... kiedy wogóle będziemy go grać ? , a co do ligi to ciężko 10 pkt patrząc na grę Śląska naprawdę dobrze grają.
Odpowiedz cytując