Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10812
Stary 23.02.2012, 21:30
Kazimierz wypowiedział się po meczu

1) "byliśmy lepsi" jak k u r w a lepsi jak komuchy grają dalej
2) "powiedziałem chłopakom ,że nie musimy strzelić bramki w pierwszej połowie" - taa... szczególnie ,że to Belgowie musieli gonić wynik ;-) . Bez jaj. Miast spaść na nich jak (cytując klasykę) "c h u j na Mariolę" o pierwszej minuty. To tutaj jakieś kunktatorstwo, kalkulacje....
Odpowiedz cytując