Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1127
Stary 23.02.2012, 21:27
Panie Kazimierzu.

Dlaczego nie majac jednego klasowego napastnika a co najwyzej srednich w ilosci sztuk:2 gramy uparcie jednym napastnikiem?
Glupie to i wychodzi co najwyzej srednio co pokazuja wyniki w lidze i ZERO strzalow celnych na bramke.

No i po cholere wystawia Pan slabiutkiego Nuneza, ktory jedyne co potrafi to robic z siebie pajaca i oslabiac druzyne.
Odpowiedz cytując