|
Panie Kazimierzu.
Dlaczego nie majac jednego klasowego napastnika a co najwyzej srednich w ilosci sztuk:2 gramy uparcie jednym napastnikiem?
Glupie to i wychodzi co najwyzej srednio co pokazuja wyniki w lidze i ZERO strzalow celnych na bramke.
No i po cholere wystawia Pan slabiutkiego Nuneza, ktory jedyne co potrafi to robic z siebie pajaca i oslabiac druzyne.
|