|
Senior Member
Offline
|
|
Pablo84 napisał(a): 
|
....a, szefie, ale ileż można do chuja wafla.Wolę zadeklarowaną walkę o utrzymanie niż to co się teraz dzieje i uwierz mi, będe zdzierał gardło.No ....a.Albo ....a tak, albo srak.
|
Pasy walczą co roku o utrzymanie więc jest taki idealny klub...
Z Wisła jestem od lat 70-tych i śmieszy mnie totalna krytyka Cupiała, zwyczajnie śmieszy .
Sam mam wiele wobec sponsora krytycznych uwag, ale lepszego nie ma w Polsce, jak dotąd.
|
|