Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10804
Stary 23.02.2012, 21:26
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a, szefie, ale ileż można do chuja wafla.Wolę zadeklarowaną walkę o utrzymanie niż to co się teraz dzieje i uwierz mi, będe zdzierał gardło.No ....a.Albo ....a tak, albo srak.
Pasy walczą co roku o utrzymanie więc jest taki idealny klub...

Z Wisła jestem od lat 70-tych i śmieszy mnie totalna krytyka Cupiała, zwyczajnie śmieszy .

Sam mam wiele wobec sponsora krytycznych uwag, ale lepszego nie ma w Polsce, jak dotąd.
Odpowiedz cytując