Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
wachoGdy
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: 3miasto
Offline
#
10801
23.02.2012, 21:25
gooro33
napisał(a):
Ile kasy od UEFy dostaniemy za te remisy
?
Z tego co pamiętam liczy się dwumecz nie pojedyncze spotkanie ....... a dwumecz jest przegrany
wachoGdy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wachoGdy
Znajdź inne posty napisane przez wachoGdy