Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10799
Stary 23.02.2012, 21:23
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Dla narzekających i innych frustratów mam jednak jeden przekaz. Obyśmy nie musieli czekać na kolejny taki sezon w pucharach 8 czy 10 lat.
A co my takiego w tych pucharach wielkiego ugraliśmy? Bilans w grupie ze wszystkimi na niekorzyść. Blamaże w Enschede i Londynie. Blamaż w Nikozji... Mega fart z remisem Fulham i jedyny dobry dwumecz to z przeciętnym Litexem Łowecz, który był lepszy od Standardu...
Odpowiedz cytując