Elefant napisał(a):

|
Dla narzekających i innych frustratów mam jednak jeden przekaz. Obyśmy nie musieli czekać na kolejny taki sezon w pucharach 8 czy 10 lat.
|
A co my takiego w tych pucharach wielkiego ugraliśmy? Bilans w grupie ze wszystkimi na niekorzyść. Blamaże w Enschede i Londynie. Blamaż w Nikozji... Mega fart z remisem Fulham i jedyny dobry dwumecz to z przeciętnym Litexem Łowecz, który był lepszy od Standardu...