Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10797
Stary 23.02.2012, 21:23
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie było blisko. Standard cały czas kontrolował sytuacje w dwumeczu. Nawet się nie otarliśmy o awans. Wyniki meczów są trochę mylące jak przy rywalizacji z Apoelem.
Nawet identycznie jak w dwumeczu z apoelem.
Odpowiedz cytując