Wyświetl pojedynczy post
wachoGdy
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: 3miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10795
Stary 23.02.2012, 21:23
Kvachu napisał(a):Wyświetl post
a ja proszę o podanie argumentów za Meliksonem. Miał chłop udaną jedną rundę i od razu wszyscy z niego zrobili gwiazdę ekstraklasy. To co ten koleś pokazuje od kilku spotkań to dno. No ale dzięki temu jest szansa, że dobre zachodnie kluby przestaną się nim interesować... tyle, że jak będzie tak kiepsko grał to trzeba będzie poszukać kogoś innego na jego miejsce.
Gra Wisły kiepska, w szczególności do momentu czerwonej kartki Wisła grała jakby nie chciała strzelić gola a wynik 0:0 był wynikiem dobrym dla nas. Dopiero po czerwonej kartce o dziwo Wisła zaczęła walczyć o strzelenie gola... co za debile.
Najpierw przedstaw argumenty że Melex pokazuje dno. Ehhh szkoda ku...rwa pisać
Odpowiedz cytując