|
Mecz słaby w wykonaniu naszym a o Standardzie lepiej nie wspominać.
Szansa była i to boli. Zadecydował pierwszy mecz i tamte niewykorzystane sytuacje.
Była jednak walka w obu meczach.
Dla narzekających i innych frustratów mam jednak jeden przekaz. Obyśmy nie musieli czekać na kolejny taki sezon w pucharach 8 czy 10 lat.
|