Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10789
Stary 23.02.2012, 21:21
Mecz słaby w wykonaniu naszym a o Standardzie lepiej nie wspominać.

Szansa była i to boli. Zadecydował pierwszy mecz i tamte niewykorzystane sytuacje.
Była jednak walka w obu meczach.

Dla narzekających i innych frustratów mam jednak jeden przekaz. Obyśmy nie musieli czekać na kolejny taki sezon w pucharach 8 czy 10 lat.
Odpowiedz cytując