Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10785
Stary 23.02.2012, 21:18
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Dziwiło mnie bardzo sędziowanie. Wszystko na styku pod gospodarzy... szkoda, że w Krakowie taki przepis nie obowiązywał...
To dlatego, że nasi zapomnieli transparentu Kosovo je Srbija
Ostatnio edytowane przez michu-k : 23.02.2012 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując