Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10779
Stary 23.02.2012, 21:17
Kocham Wisłę!! Daje mi niesamowite emocje! Szkoda ze taaak często kończy się nieciekwie. Ale dupska nie dali-brakowało małego, jednego, kopnięcia na bramkę
PS. Walczmy o puchary bo będzie ciężko na wiosnę!!!
Odpowiedz cytując