Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
10775
23.02.2012, 21:16
ale ten mecz był ustawiony jakbyśmy to My bronili korzystnego wyniku , tamci nas jedzą a my nic
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu