maxx304 napisał(a):

|
Dajcie spokój trenerowi. Po meczu to każdy mądry co by zrobił a co nie. A weź jeden z drugim siądź na ławce i poprowadź Wisłę w pucharach. Ciekawe co wam wyjdzie.
|
Co to za pierdoły? A co, my jesteśmy "zawodowymi" trenerami, dostajemy za to grube pieniądze? Moskal popełnił w tym meczu błędy i tego nie da się ukryć, bo jak inaczej można uznać stawianie na Genkova i wpuszczenie Bitona na jakieś marne 10 minut.