Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10758
Stary 23.02.2012, 21:10
Cieńszej drużyny niż Standard na tym etapie rozgrywek chyba nie mogliśmy dostac.To była okazja "życia" żeby wejśc do 1/8.Niestety my jesteśmy beznadziejnie słabi,nawet na takich ogórków.Szkoda słów na tą padake.

Najgorsze jest to że wiosna nie zapowiada się ciekawie.W LE odpadamy po żenującej grze,a w lidze póki co wcale nie lepiej.Podziękujmy Stanowi za transfery,a nie,zapomniałem,ze mamy przecież "silną i wyrównaną kadre i nie potrzebujemy wzmocnień".
Odpowiedz cytując