Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10757
Stary 23.02.2012, 21:10
KrajanTSW napisał(a):Wyświetl post
jesteście mega pesymistami. Co prawda 0-0 nie dało nam awansu ale zagraliśmy NA PRAWDĘ DOBRY MECZ.
.

Ale .......isz jak potłuczony. Zero strzałów... ZERO strzałów...! I dobry mecz?
Odpowiedz cytując