Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10752
Stary 23.02.2012, 21:08
Mamy drużynę która sobie cienko poczyna na wyjazdach w lidze, czego wymagać w takim razie po nich w pucharach ? Wielki niedosyt bo Standard był cienki jak sik pająka.
..
Odpowiedz cytując