Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10745
Stary 23.02.2012, 21:05
Jak w zeszłej rundzie podobała mi się gra Nuneza, tak w tej rundzie nie dość, że gra dno, to jeszcze odwala takie cyrki jak dzisiaj, czy tydzień temu... A myślałem, że znaleźliśmy pomocnika.

Gra nasza dzisiaj słabiutka, bez sytuacji, bez werwy, bez polotu, bez tempa. Trudno kogokolwiek po tym meczu wyróżnić na plus. Strasznie irytował mnie swoim niezdecydowaniem Jovanović. Melikson bardzo, bardzo bezproduktywny, poza tempem gry, podejmował niemal same złe wybory.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Szczęście uśmiechnęło się do nas dwa razy. Najpierw kiedy wyszliśmy z grupy, potem kiedy wylosowaliśmy słabiutki Standard. Niestety żeby coś zwojować w Europie potrzeba czegoś więcej niż szczęścia.
Odpowiedz cytując