Daja`n napisał(a):

|
Mam takie poczucie że nie zrobiliśmy NIC żeby awansować.Strasznie dziwny mecz.
|
Dokładnie tak samo myślę. Jaki w ogóle był nasz plan na ten mecz? Przez większość część meczu wyglądaliśmy jakby 0-0 dawało nam awans...
Kirm zepsuł piłkę meczową, niewybaczalny błąd przy takiej grze. Występu Nuneza to nawet nie będę komentował.