Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10741
Stary 23.02.2012, 21:04
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Mam takie poczucie że nie zrobiliśmy NIC żeby awansować.Strasznie dziwny mecz.
Dokładnie tak samo myślę. Jaki w ogóle był nasz plan na ten mecz? Przez większość część meczu wyglądaliśmy jakby 0-0 dawało nam awans...

Kirm zepsuł piłkę meczową, niewybaczalny błąd przy takiej grze. Występu Nuneza to nawet nie będę komentował.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując