Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10738
Stary 23.02.2012, 21:03
Kirm: to tragedia (jak zwykle)
Iliev: ma siły na 45 minut. On nie jest przystosowany do gry w piłke, pokopie w ekstrklasie, technika dobra ale co z tego jak kondycje ma narkomana.
Nunez: Już wiem czego nienawidzą go kibice i chcą kibice jego drużyny w Argentynie.

Ogólnie Wisła miała grać mądrze, niby grała ale grała jak sparaliżowana w 1 połowie. W drugiej, się obudziłą bo znow w 10. Widocznie Wisła potrzebuje takiego szoku w meczu, tylko dlaczego?

Żal jak cholera bo byli do ogrania spokojnie, z drugiej strony doszliśmy i tak daleko..
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując