|
Kirm: to tragedia (jak zwykle)
Iliev: ma siły na 45 minut. On nie jest przystosowany do gry w piłke, pokopie w ekstrklasie, technika dobra ale co z tego jak kondycje ma narkomana.
Nunez: Już wiem czego nienawidzą go kibice i chcą kibice jego drużyny w Argentynie.
Ogólnie Wisła miała grać mądrze, niby grała ale grała jak sparaliżowana w 1 połowie. W drugiej, się obudziłą bo znow w 10. Widocznie Wisła potrzebuje takiego szoku w meczu, tylko dlaczego?
Żal jak cholera bo byli do ogrania spokojnie, z drugiej strony doszliśmy i tak daleko..
|